Letenky Viedeň

letenky a informácie o destináciách dosiahnuteľných z Viedne

Cesta okolo sveta: Budapešť, Londýn, Honk Kong, Syndey, Singapur

Na cestu poletíte so spoločnosťou British Airways, ktorá úspešne prevádzkuje lety do celého sveta už od roku 1924 a v súčasnosti je treťou najväčšou leteckou spoločnosťou v Európe. Spoločnosť disponuje viac ako 230 lietadlami, ktoré poskytujú bezpečnosť a komfort 30 000 pasiažierom každý rok. Pred cestou do Austrálie je nutné si zabezpečiť elektronické víza E-visitor, ktoré si jednoduchým spôsobom vybavíte na tejto stránke http://www.immi.gov.au/visas/visitor/651/. Pre vstup do ostatných krajín si nie je nutné vybavovať víza, keďže Váš pobyt neprekročí dobu 3 mesiacov. Na dlhú cestu budete potrebovať veľa batožiny, ale mali by ste si dať pozor na povolené rozmery. Do lietadla si môžete so sebou vziať príručnú batožinu s maximálnymi rozmermi 45x25x56cm a váhou 23 kilogramov. Okrem toho si na palubu môžete vziať notebook alebo kabelku o maximálnej veľkosti 45x20x36cm (vrátane rúčky a vreciek). Keďže príručná batožina prechádza bezpečnostnou kontrolou, je povolené prepraviť maximálne 1 liter tekutín v obaloch menších ako 100 mililitrov a Vaša batožina nesmie obsahovať nebezpečné a ostré predmety. Maximálne rozmery batožiny, ktorú odovzdávate do podpalubia lietadla sú 75x43x90cm (vrátane koliesok, rúčky a vreciek). V prípade, že by ste chceli prepraviť nadrozmernú batožinu alebo vybavenie ako napríklad lyže, surf či hudobné nástroje, je nutné si priplatiť. Ak by bola Vaša batožina väčšia ako 65x75x190cm, musíte ju prepraviť iným spôsobom, ako napríklad cargo.

Celková cena za letenky je 1 429,- eur (septembrové lety sú už vypredané). Viac informácií tu.

1. zastávka – Hong Kong

Hong Kong je mesto kontrastov, v ktorom si každý príde na svoje. Medzi vysokými, modernými mrakodrapmi nájdete oázy oddychu a pestrofarebnej flóry, ukryté pamiatky ako napríklad pagody, jaskyne, lotosové jazierka, klasické čínske záhrady alebo múzeá čaju. Tradičnú atmosféru dopĺňajú čínske trhoviská, ktoré na Vás čakajú na každom rohu. Od rušného veľkomesta si môžete oddýchnuť na polostrove Kowloon, kde nájdete okrem krásnych pláží a hotelov aj množstvo pamiatok, ktoré stoja za návštevu: múzeum domáceho umenia, vesmíru, ženský kláštor Chi Lin alebo palác dynastie Tang.

->> objednajte si letenky na cestu okolo sveta už teraz, na tomto odkaze.

2. zastávka – Sydney

V najväčšom a najstaršom meste Austrálie nájdete naozaj všetko – bohatú históriu, novodobú architektúru, prekrásne pláže. Počas návštevy Sydney by ste si určite mali pozrieť svetoznámu operu, vyviesť sa na jednu z najvyšších stavieb sveta, Sydney Tower a navštíviť Australian National Maritime Museum, kde si môžete pozrieť historické lode a námornícke uniformy. Nezabudnuteľným zážitkom bude návšteva najznámejšej austrálskej pláže Bondi, kde môžete surfovať, oddýchnuť si na pláži či v kaviarňach, alebo sa okúpať v Tichom oceáne.

->> objednajte si letenky na cestu okolo sveta už teraz, na tomto odkaze.

3. zastávka – Singapur

Mesto Singapur sa často nazýva aj mesto labužníkov, spájajú sa tu totiž najrôznejšie druhy kuchýň – malajská, čínska, indonézska, kórejská a japonská. Tak, ako sa tu mieša zmes kuchýň, tak sa tu mieša aj množstvo kultúr, náboženstiev, rás a jazykov. Životná úroveň je v Singapure pomerne vysoká, čomu zodpovedajú aj ceny, ale samozrejme aj kvalita a servis. Pri návšteve Levieho mesta, ako sa Singapuru často hovorí, by ste nemali vynechať futuristickú pešiu zónu, Singapurskú operu, ktorá je výsledkom vyspelej architektúry a Pagoda street, kde nájdete pestrofarebné domy a stánky, staré čínske obchodíky a neodmysliteľný sobotný bazár.

->> objednajte si letenky na cestu okolo sveta už teraz, na tomto odkaze.

Online rezervácia lacných leteniek

  LetenkyVieden.sk

  Web LetenkyVieden.sk má jediný cieľ, informovať o akciových ponukách leteniek z Viedne a zároveň poskytnúť aj informácie o jednotlivých destináciách, kam možno z viedenského letiska Schwechat vyraziť. Akékoľvek námety a podnety uvítame, určite nám napíšte skrze kontaktný formulár. A teraz si už vyberte svoje lacné letenky z Viedne, kam je libo.

  Aktuálne výstavy, akcie

 • Vaše názory

  • Jozef Letko, RNDr.: Dear Sirs, I should fly from Newcastle to Vienna /... »
  • Dušan: Dobrý deň.Letím touto spol.prvý krát.Letíme na San... »
  • naty: potrebujem poradit... »
  • Ciganikova Janka: Pekný deň, so spoločnosťou Lot mám tie najlepšie s... »
  • krizoj: maximalna spokojnost,super personal ,super let... »
 • Spřízněné stránky